هیأت محبان بقیه ا..._کوی اتحاد ساری
خادمان ولایت و شهداء
درباره وبلاگ


هیأت محبان بقیه الله کوی اتحاد ساری اعلام می دارد هر یک از دوستان که تمایل به مشارکت در ارائه مطالب در وبلاگ را دارند از طریق قسمت پیام رسان وبلاگ مراتب علاقه مندی خویش را اعلام کرده تا در اسرع وقت با ایشان تماس گرفته شود.
با تشکر

مدیر وبلاگ : هیات محبان بقیه الله کوی اتحاد ساری
مطالب اخیر
نظرسنجی
آیا از سایت ما راضی هستید؟


همه شواهد موجود حكایت از آن دارند كه دشمنان بیرونی،
 ضعیف ترین و بحرانی ترین دوران حیات خود را تجربه می كنند.
فقط نیم نگاهی به شرایط به شدت بحرانی و شكننده آنها،
 از نگاه و منظر خود شان بیندازید.
حسین شریعتمداری در سرمقاله امروز کیهان نوشت: آن طیف از مدعیان اصلاحات كه در فتنه آمریكایی- اسرائیلی 88 نقش فعال داشته و یا از فتنه گران حمایت كرده اند- یعنی اكثریت قریب به اتفاق آنها- كمترین تردیدی ندارند كه نامزدی آنها برای انتخابات پیش روی و یا هر انتخابات دیگری، ناممكن است. چرا كه در جریان فتنه یاد شده، آشكارا دست به خیانت و جنایت آلوده و به عنوان «ستون پنجم» در خدمت مثلث آمریكا، انگلیس و اسرائیل بوده اند. بدیهی است افرادی با این كارنامه سیاه و سابقه غیرقابل انكار از وطن فروشی، فقط می توانند در انتظار محاكمه و مجازات باشند. آیا شورای محترم نگهبان كه مطابق اصل 91 قانون اساسی، موظف به پاسداری از احكام اسلام و قانون اساسی است و مطابق اصل 99 قانون اساسی، نظارت بر انتخابات مجلس خبرگان رهبری، ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و مراجعه به آرای عمومی و همه پرسی را برعهده دارد، می تواند صلاحیت كسانی را تأیید كند كه همراهی با اسرائیل، همكاری با سرویس های اطلاعاتی آمریكا و انگلیس، نفی صریح قانون اساسی، تاكید بر حذف قید «اسلام» از «جمهوری اسلامی ایران»، دریافت كمك های مالی از بیگانگان برای فتنه انگیزی و آشوب آفرینی، اهانت به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در روز عاشورا، ائتلاف آشكار و اعلام شده با منافقین، بهایی ها، سلطنت طلب ها، ماركسیست ها، تروریست های وابسته به القاعده- عبدالمالك ریگی- آتش زدن مسجد، قتل جوانان بسیجی، اهانت آشكار به حضرت امام(ره)، و... ده ها جنایت و خیانت دیگر از همین دست را مرتكب شده اند؟ و برای عملیاتی كردن پروژه آمریكایی- اسرائیلی فتنه 88، با نظریه پردازان اعزامی از سوی سازمان های اطلاعاتی بیگانه نظیر جرج سوروس صهیونیست، ریچارد رورتی از رهبران شناخته شده عملیات سری سازمان سیا، «جان كین» عضو ارشد MI6 انگلیس، «تیموتی گارتن اش» دستیار آیزایا برلین و از رهبران صهیونیست سرویس جاسوسی انگلستان و... جلسات طولانی همراه با كارگاه آموزشی چند هفته ای داشته اند؟!
 تمامی جنایات یاد شده و ده ها نمونه دیگر از این دست كه فهرست آن نیز به درازا می كشد، از نوع جرایم و خیانت هایی است كه با اسناد فراوان و غیرقابل انكار همراه است. گفتنی است- و خنده دار نیز هست- یكی از حامیان فتنه 88 كه در مقابل این همه جرم و جنایت فتنه گران، توضیح و توجیهی برای حمایت خود از آنها نداشت، گفته بود؛ البته آنها جاسوسی نكرده اند! كه باید گفت؛ اگر پای مقایسه در میان باشد، سران فتنه، پدرجد همه جاسوس ها بوده اند. زیرا ماموریت جاسوس، كسب و ارسال اطلاعات برای سرویس اطلاعاتی متبوع خویش است و بیشترین بهره گیری سرویس اطلاعاتی دشمن از اطلاعاتی كه جاسوسان ارسال كرده اند، اخلال در سیستم حكومتی حریف و یا برخورداری از دست بالا در معادلات و مبادلات سیاسی و اقتصادی است و حال آن كه به گواهی اسناد موجود، سران و عوامل فتنه از سوی مثلث آمریكا، اسرائیل و انگلیس، مأموریت براندازی نظام را داشته اند.
اكنون جای این سؤال است كه وقتی مدعیان اصلاحات - طیف یاد شده مورد نظر است و نه همه اصلاح طلبان - به وضوح می دانند كمترین امكانی برای نامزدی آنها در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم وجود ندارد، چرا، این روزها، ترجیع بند آمدن یا نیامدن!، تحریم یا شركت! شرط برای آمدن یا ورود بدون شرط! و امثال آن را بر زبان و قلم دارند؟! پاسخ این سؤال را باید در محورها و گمانه های زیر جستجو كرد؛
1- پاك كردن سابقه خیانت خود و رنگ پاشیدن بر داغ ننگی كه برای همیشه بر پیشانی آنها نقش بسته است. مدعیان اصلاحات درباره حضور یا عدم حضور خود در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم به گونه ای اظهارنظر می كنند كه انگار نه انگار چه جنایت بزرگی مرتكب شده اند و اگر هنوز در ایران اسلامی حضور دارند فقط به دلیل شناسنامه ایرانی آنهاست و نه هویت واقعی آنان. مدعیان اصلاحات به این صحنه سازی و توهم پراكنی نیاز فراوانی دارند كه به آن اشاره خواهیم كرد.
2- بازگشت به نظام بعد از خروج آشكار از آن، یكی دیگر از اهداف مدعیان اصلاحات در حركت اخیر آنهاست. جماعت یاد شده پس از وطن فروشی آشكار در فتنه 88 نمی توانند به عنوان بخشی از مردم و یا یك حزب و گروه و جبهه درون نظام تعریف شوند. مگر منافقین بعد از آن كه در خرداد سال 60 به روی نظام و مردم كوچه و بازار اسلحه كشیدند، می توانستند یك گروه سیاسی درون نظام باشند؟! فتنه 88 بارها خیانت آمیزتر از حركت منافقین در سال 60 بود. منافقین در پی جنایت سال 1360 به فرانسه گریخته و سپس به عنوان ابواب جمعی ارتش عراق از سوی صدام به كار گرفته شدند. ولی همین منافقین بعد از آنهمه جنایت در فتنه 88 فقط یكی از گروه های حاضر و فعال در فتنه 88 بودند. آیا غیر از این است؟!
3- مشغول كردن اصولگرایان به مسائل فرعی و اختلاف افكنی در میان آنها را می توان یكی دیگر از اهداف تعریف شده مدعیان اصلاحات در ماجرای مورد اشاره دانست. شاید تعجب كنید ولی براساس اخبار موجود، همین اندازه كه بخشی از توان و ظرفیت سیاسی اصولگرایان به بحث درباره احتمال نامزدی عوامل فتنه در انتخابات آینده اختصاص یابد، برای مدعیان اصلاحات یك هدف تعریف شده تلقی می شود. مدعیان اصلاحات در این بخش از برنامه خود ترفندهای متفاوتی به كار می برند كه پرداختن به آنها فرصت دیگری می طلبد ولی یكی از اصلی ترین آنها، اظهارنظر درباره نامزدهای احتمالی اصولگرایان است. با این توضیح كه ابتدا طرح «دولت وحدت ملی» را پیش می كشند و این در حالی است كه وحدت میان جریانات درون نظام قابل تصور و منطقی است و نه وحدت افراد و گروه های درون نظام با عوامل و سران فتنه كه نه فقط آشكارا از نظام خارج شده اند بلكه علیه موجودیت نظام اسلامی با بیگانگان همدست بوده اند. مدعیان اصلاحات بعد از پیش كشیدن طرح «دولت وحدت ملی»! از برخی نامزدهای احتمالی اصولگرایان با عنوان نامزدی كه می تواند مورد قبول فتنه گران نیز باشد، نام می برند! و از این طریق برای ایجاد تفرقه و سوءظن در میان اصولگرایان بهره می گیرند.
4- و اما، اصلی ترین و شناخته شده ترین هدفی كه مدعیان اصلاحات از تظاهر- و یا توهم- نامزد شدن در انتخابات دنبال می كنند، ادامه ماموریت ناكام مانده قبلی برای دشمنان بیرونی است. نگاهی- هرچند گذرا- به اظهارنظرها و تفسیر و تحلیل های جماعت یاد شده به وضوح نشان می دهد كه آنان از حال و هوا و فضای انتخاباتی برای سیاه نمایی علیه نظام، مخصوصا در دو عرصه زیر، بهره می گیرند؛
الف: سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران را با تاكید تلویحی و گاه صریح بر دست كشیدن از پرچمداری انقلاب های اسلامی منطقه، زیر سؤال می برند و این نكته بدیهی را نادیده می گیرند كه حضور برجسته ایران در این عرصه، علاوه بر آن كه برخاسته از هویت اسلامی و انقلابی نظام است، ایجاد عقبه استراتژیك برای جمهوری اسلامی، حفظ و افزایش اقتدار و تامین منافع ملی نظام اسلامی نیز هست.
ب: زیر سؤال بردن سیاست هسته ای نظام با این توهم پراكنی كه دست كشیدن از برنامه هسته ای و تن دادن به باج خواهی آمریكا و متحدانش می تواند به تحریم ها خاتمه دهد! و این در حالی است كه اولا؛ تحریم ها از نخستین سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و از آن هنگام كه به قول حضرت آقا، سخنی از برنامه هسته ای در میان نبوده است، وضع شده و همه ساله بر شدت آن افزوده اند. ثانیا؛ علاوه بر شواهد موجود، دشمن نیز با صراحت اعلام می كند كه تحریم ها به خاطر برنامه هسته ای ایران نیست، بلكه چالش هسته ای بهانه ای برای تحریم هاست كه در این باره پیش از این مطالب مستندی داشته ایم و در آن به گزارش صریح امریكن اینترپرایز، اعتراف دیوید فروم و اظهارات جرج فریدمن- رئیس مركز راهبردی استراتفور كه به باشگاه كهنه كاران سیا شهرت دارد- و ده ها نمونه دیگر پرداخته ایم.
و اما، در حالی كه دشمنان بیرونی از ناكارآمدی تحریم ها در حد و اندازه مورد انتظار خود- تحریم های فلج كننده- ابراز نارضایتی می كنند، مدعیان اصلاحات از طریق یاد شده برای آنها پالس و پیام می فرستند كه تحریم ها موثر بوده است! و این اصلی ترین ماموریت اصحاب فتنه آمریكایی- اسرائیلی 88 در ماه های باقیمانده تا انتخابات یازدهم ریاست جمهوری است ولی، چرا این بخش از ماموریت مدعیان اصلاحات برای دشمن اهمیت دارد؟ پاسخ آن است كه آمریكا و متحدانش یعنی همان مدیران بیرونی فتنه 88 باید «تهدید»های خود را برای مردم ایران معتبر! و قابل اجرا معرفی كنند. اهداف مورد اشاره مدعیان اصلاحات كه در بندهای پیشین آمده است نیز نهایتا در همین نقطه تعریف شده و به هم می رسند. آنها برای اجرای این ماموریت به شدت نیازمند آن هستند كه ننگ وطن فروشی در فتنه 88 را از پیشانی خود پاك كرده! و خود را بخشی از جریانات درون نظام معرفی كنند. چرا كه در غیر این صورت سیاه نمایی آنان برای عملیات روانی مدیران بیرونی قابل استناد نیست. همین دیروز 24 مقام برجسته سابق آمریكا در نامه ای به اوباما تاكید كردند كه تحریم ها بی اثر است و باید راهكار دیگری جستجو كرد.
گفتنی است كه در پی انكار برخی از فشارها و یا سوءمدیریت ها نیستیم ولی برخلاف اصحاب فتنه، چاره كار را در وطن فروشی و ذلت نمی دانیم و بارها آزموده ایم كه سهم هركس را در عرصه بین الملل متناسب با میزان مقاومت و ایستادگی او می دهند و تاكنون هرچه به دست آورده ایم از این رهگذر بوده است و با به كار بستن همین فرمول است كه امروزه در عرصه های مختلف علمی و فنی و عمرانی نه فقط در صدر كشورهای منطقه نشسته ایم، بلكه با بسیاری از كشورهای بزرگ و پیشرفته دنیا پهلو به پهلو می زنیم. از سوی دیگر همه شواهد موجود حكایت از آن دارند كه دشمنان بیرونی، ضعیف ترین و بحرانی ترین دوران حیات خود را تجربه می كنند. فقط نیم نگاهی به شرایط به شدت بحرانی و شكننده آنها، از نگاه و منظر خود شان بیندازید.

*حسین شریعتمداری


نوع مطلب :
برچسب ها :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic