هیأت محبان بقیه ا..._کوی اتحاد ساری
خادمان ولایت و شهداء
درباره وبلاگ


هیأت محبان بقیه الله کوی اتحاد ساری اعلام می دارد هر یک از دوستان که تمایل به مشارکت در ارائه مطالب در وبلاگ را دارند از طریق قسمت پیام رسان وبلاگ مراتب علاقه مندی خویش را اعلام کرده تا در اسرع وقت با ایشان تماس گرفته شود.
با تشکر

مدیر وبلاگ : هیات محبان بقیه الله کوی اتحاد ساری
مطالب اخیر
نظرسنجی
آیا از سایت ما راضی هستید؟


واقعیت داشت دلارهایی که برای دفتر آقای کروبی فرستاده می شد و ما آنها را میدیدیم.


تمام اسناد این گفته ها موجود است،چرا که همه آنها در وزارت کشور


اصلاحات ثبت شده است.

به گزارش سرویس سیاسی رویداد،یک منبع اگاه که از همکاران مصطفی تاجزاده در دوران موسوم به اصلاحات و در وزارت کشور بوده است ، اطلاعات جالبی را از فساد سیاسی این گروه مطرح می نماید که گزیده ای ازین اظهارات را در ادامه می خوانید:

نزدیک به 16 گروه در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات حضور دارند که با سازمان های منحله مشارکت مجاهدین 18 می شدند.
حزب کارگزاران از جمله این گروه ها است که از سال 78 مجوز گرفته و در عین حال هیچ کنگره ایی را برگزار نکرده و طبق ماده 15 قانون اهداف و فعالیت های قانون احزاب، باید کنگره ایی را برگزار می کردند و هئیت موسس نمی تواند تصمیم گیرنده باشد و فاقد شورای مرکزی باشد.
از نظر قانونی اینها مشکل دارد و در نیرو های مجمع خط امام که تحت نظر آقای هادی خامنه ایی بودند و از سال 87 تعطیل شدند کنگره ایی را برگزار نکردند،حتی شورای مرکزی هئیت موسس شان دو ساله بوده و طبق اساس نامه شان باید شورا تعیین می کردند که نکردند و همین طور باقی ماندند.خانه کارگر نیز یک ماهیت صنفی داشت که آن هم همین طور بود.
انجمن اسلامی 7 سال است که تعطیل است و هیچ کنگره ایی هم نداشتند،اینها یک حزب یک نفره هستند و 6سال است که کنگره نداشتند و شورای مرکزی آنها 2 سال اعتبار داشته که اعتبار آن هم از بین رفته است. انجمن روزنامه نگاران زن مسلمان حدود 10 سال است که کنگره نداشتند مسئول آنها یک خانم بود که الان در خارج از کشور است.
مجمع محققین و مدرسین که از بدو تاسیس آن هیچ کنگره ایی نداشته است و طبق قانون احزاب همه اینها بعد از مدت اتمام اعتبار شورای مرکزی داشته باشند و همه ی اینها غیر قانونی کار انجام می دهند.
انجمن مدیران صنعتی که از سال 84 هیچ کنگره ایی را نداشتند و فاقد مسایل دیگرند .
در انجمن مجمع نمایندگان مجلس در سال 88 در انتخابات یک نمود پیدا کردند و 2 سال از عمر آنها گذشته و تا کنون کنگره ایی نداشتند.
انجمن اسلامی معلمان از سال 86، مجمع اسلامی فرهنگیان از سال 86 و انجمن اسلامی مهندسان از سال 80 هیچ گونه کنگره ایی نداشتند و اصلا شورای مرکزی ندارند.
حزب اراده ملت که آقای حکیمی پور در آن قرار داشت و حزب اسلامی جوانان که تحت نظر پسر آقای علیخانی بود از سال 86 هیچ کنگره ایی نداشتند و الان هم تعطیل هستند.
حزب همبستگی از سال 85 به بعد هیچ جلسه ایی نداشته و یک کنگره ایی در سال 87 برگزار شد که در آن هم درگیری ایجاد شد و بعد از آن هنوز هم کمیسیون ماده 10 در مورد آن تصمیم نگرفته است و شکایت ها بررسی نشده است و جالب است فردی به عنوان نماینده ی حزب شرکت می کند.
همه ی این گروه ها از لحاظ قانون ، غیر قانونی هستند.
بودجه هایی که در به بهانه شورای هماهنگی اصلاحات هزینه شد:

دولت خاتمی در سالهای 80، 81-82 در حالی که این گروه ها هیچ فعالیتی نداشتند چنین پولهایی را به ایشان تزریق کرد:
حزب کارگزاران سازندگی در سال 80 ، 93 میلیون از دولت خاتمی گرفته است و در سال 81 ، 195 میلیون و در سال 82 از دولت 222 میلیون از بودجه وزارت کشور گرفته است .
جبهه مشارکت 93 میلیون در سال 80 ، و 42 میلیون در سال 81 ، و در سال 82 مبلغ حدود 39 میلیون پول گرفته اند .
سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی در سال 80 مبلغی در حدود 28 میلیون و در سال 81 مبلغ 84 میلیون و در سال 82 مبلغ 159 میلیون گرفته است و جالب این جاست که با این همه امتیاز هیچ گونه گنکره ایی نداشتند.
مجمع محققین و مدرسین مبالغی در حدود 152میلیون در سال 80 و 88 میلیون در 81 ، 47 میلیون گرفته اند . و اینها ادعا می کنند که حزب هستند.
وی در پایان افزود :واقعیت داشت دلارهایی که برای دفتر آقای کروبی فرستاده میشد و ما آنها را میدیدیم.تمام اسناد این گفته ها موجود است،چرا که همه آنها در وزارت کشور اصلاحات ثبت شده است.نوع مطلب :
برچسب ها :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic