هیأت محبان بقیه ا..._کوی اتحاد ساری
خادمان ولایت و شهداء
درباره وبلاگ


هیأت محبان بقیه الله کوی اتحاد ساری اعلام می دارد هر یک از دوستان که تمایل به مشارکت در ارائه مطالب در وبلاگ را دارند از طریق قسمت پیام رسان وبلاگ مراتب علاقه مندی خویش را اعلام کرده تا در اسرع وقت با ایشان تماس گرفته شود.
با تشکر

مدیر وبلاگ : هیات محبان بقیه الله کوی اتحاد ساری
مطالب اخیر
نظرسنجی
آیا از سایت ما راضی هستید؟






در حاشیه ی نصب تابلو های "آقای شهردار گل كاشتی" در ساری
چندی از اعلان برادر سریع القلم و صاحب قلم مان در شناخت "زر" عبوری به یمن زرگری خویش و مصداق ذهنی و باور عینی دانستن مدیریت اجرایی اش در شهرداری مركز استان نمی گذرد كه مشاهده می شود در امتداد تعابیر فرح بخش گذشته این بار اداره فرهنگی شهرداری در نقاط مختلفی از شهر با عنوان "آقای شهردار گل كاشتی" ضمن بهره از تصویر دختركان عزیز دانش آموز به تمجید ! مافوق اداری و به بیان ارادت خود در منظر عموم شتافته است.

یقین داریم در هر كجای از دنیا و در میان تمام ممالك شخصی با پایگاه خانوادگی عبوری در نقطه اوج احترام قرار دارد .می دانیم كه نام و عنوان عبوری در این شهر و جای جای وطن شایسته آن است كه بربلندا باشد.

چه آنكه نثار جان برای پاس داشت مام میهن بزرگ ترین افتخار در فرهنگ ها ی مختلف به شمار می آید.." مهدی عبوری "امانت و عنایت خانواده عبوری به شهروندان است از این رو است كه قدر شناسی از این ودیعه محترم وظیفه ا ی است كه مورد گمان مثبت است.

شهردار جوان در مقطع اخیر فعالیت های خود با جسارتی كه به خرج داده آغاز گر برخی اقدامات قابل توجه در حوزه مدیریت شهری شده است ، مجیز گویی هایی همچون "شهردار گل كاشتی " مخل روند رو به تكامل خدمات رسانی در شهر است ..شهردار می بایست با حذف افراد و اشخاصی كه با بهره از اموال عمومی در جایگاه اداری به دنبال منافع و تثبت جایگاه خویش هستند فرصت ظهور و بروز استعداد هایی كه سالیان سال فرصت شكوفایی نداشته اند را فراهم آورد.می بایست گزند "نقد " و نظارت دقیق به مجموعه ی مدیریت شهری وارد شود تا منافع حاصل از تصمیم سازی درست عاید شهروندان گردد.

شتاب زدگی و كاركرد بدون تدبیر آفت دیگر اقداماتی است كه بدون تردید پایانی جز بیراه رفتن و هدر رفت منافع و سرمایه عمومی به ویژه در برهه ی اخیر برای آن متصور نیست .افكار عمومی شهروندان با توجه به سابقه همراهی اعضا شورا در قبال ضعف های فنی و اجرایی – آنگونه كه در پروژه پل های میدان فرح آباد ظهور یافت- عمده ی توجه خود را معطوف به عملكرد و بروز توانمندی شهردار نموده است . از این رو است كه شهردار می بایست خدمات خود را در عین سرعت ، مرهون دیدگاه كارشناسی و فنی در ابعاد مختلف نماید.
شهردار فاقد تجربه و رویكرد فنی و عمرانی است ،‌ البته بنای آن نیست و نبوده كه او مطلع به همه ی امور باشد بلكه توان آن داشته باشد تا از سرمایه انسانی مجموعه به درستی بهره برداری كند . قطعا راه حل عبوری در رفع این خلا بهره از مشاوران امین در تصمیم گیری ها است.

شهردار جوان به دنبال دلیل حضور مشاوران و تكرار ضعف های فنی و اجرایی گذشته باشد ،عبوری باید پاسخگوی ایرادات های ساختاری در مدیریت حمل و نقل شهر ،‌هدر رفت منابع عمومی در اجرای نادرست و غیر اصولی آسفالت معابر، لجام گسیختگی در مبلمان و معماری شهری ،عدم اجرای سامانه های پاسخگویی درخواست های شهروندان ، حضور فله ای وابستگان خانواده های با نفوذ به عنوان كاركنان شهرداری و حداقل كارایی آنان ، عدم اقدام مناسب در خصوص نگهداری و اصلاح شبكه آبراهه های شهری- كه طغیان می آفرینند-، هزینه های غیر منطقی جمع آوری و امحا زباله در شهر ، مدیریت خاموش سازمان هایی كه در ذیل اعتبارات شهرداری عادت به یكنواختی دارند و البته پاسخ گوی ارادت شهروندانی كه او را همچون فرزندان خویش برادر و فرزند می پندارند، باشد.

تجربه های مدیریتی حضور افراد راست خو را ضرورت توسعه و تعالی تلقی می كند ، آنانی كه بی دغدغه نام و منافع مالی نیت خیر خواهانه شان در تجارب گذشته به اثبات رسیده است.

راه دشوار ی در پیش است ، پناه این معبر سخت خوش باوری هایی همچون " گل كاشتی" نیست .
عبدالله خدادادی


نوع مطلب :
برچسب ها :





آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic