هیأت محبان بقیه ا..._کوی اتحاد ساری
خادمان ولایت و شهداء
درباره وبلاگ


هیأت محبان بقیه الله کوی اتحاد ساری اعلام می دارد هر یک از دوستان که تمایل به مشارکت در ارائه مطالب در وبلاگ را دارند از طریق قسمت پیام رسان وبلاگ مراتب علاقه مندی خویش را اعلام کرده تا در اسرع وقت با ایشان تماس گرفته شود.
با تشکر

مدیر وبلاگ : هیات محبان بقیه الله کوی اتحاد ساری
مطالب اخیر
نظرسنجی
آیا از سایت ما راضی هستید؟


جالب آنكه این نامه نیز، اول از همه به دست مدیران سایت كلمه رسید و در این سایت منتشر شد كه البته بلافاصله در سایر سایت های ضد انقلاب نیز، منعكس شد. این كه چه خط و ربطی بین جریان هاشمی و این سایت ها وجود دارد كه معمولا نخستین نامه ها و مصاحبه های افراد این خاندان...

...

دستگاه تبلیغاتی وابسته به جریان هاشمی كه گویا این روزها از رسانه‌های داخلی قطع امید كرده‌اند، برای جبران مافات، دست به دامان سایت های ضد انقلاب شده‌اند.

به گزارش رزمندگان شمال به نقل از بولتن، بر همین اساس با اندك جستجویی در سایت های ضد انقلاب و وابسته به اپوزیسیون خارج‌نشین می‌توان موضوع وابستگی خبری و رسانه‌ای جریان هاشمی را به این سایت ها مورد بررسی قرار داد.

برای مثال سایت بی بی سی فارسی وابسته به دستگاه سلطنتی عمه الیزابت، زودتر از همه‌ی رسانه‌های داخلی و خارجی، تصویری از نحوه‌ی ورود مهدی هاشمی به كشور منتشر كرد. این موضوع گویا آن‌قدر برای این شبكه اهمیت داشت كه دوربین و خبرنگار خود را نیز به فرودگاه دبی فرستاد تا از آخرین لحظات حركت مهدی هاشمی از دبی به ایران، تصاویری منتشر كند. البته این شبكه در طول مدت بازداشت مهدی هاشمی، تا به حال چندین مورد به این موضوع پرداخته است. بی بی سی البته به همین هم بسنده نكرد و مطلبی در تجلیل از مواضع ساختارشكنانه‌ی فائزه هاشمی نیز منتشر كرد كه قبلا در مطلبی تحت عنوان " BBC برای فائزه هاشمی سنگ تمام گذاشت" به این موضوع اشاره كردیم.


مصاحبه‌های فاطمه هاشمی، دیگر خواهر فائزه و مهدی هاشمی با رسانه‌های بیگانه و اظهارنظرهایی كه در پاره‌ای از مواد حتی می‌تواند مصداق اقدام علیه امنیت ملی محسوب شود نیز، روی دیگری از وابستگی خاندان هاشمی به رسانه‌های ضد انقلاب است. چنان‌چه پیش از این بولتن نیوز در خبری با عنوان "فاطمه هاشمی هم وارد معركه شد" در مورد این موضوع مسائلی را مطرح كرد.

البته ماجرا به همین جا ختم نشد و در دفعات بعدی، نامه‌ی عفت هاشمی در زمان دستگیری مهدی هاشمی و همین‌طور نامه‌ای كه با نام "خانواده‌ی هاشمی" در زمان بستری شدن مهدی هاشمی در بیمارستان نوشته شده بود نیز برای اولین بار، و پیش از سایت‌های داخلی، بر روی خروجی سایت‌های ضد انقلاب قرار گرفت.

اما یكی دیگر از این دست موارد، مطلبی است كه چند روز پیش توسط سایت "كلمه"، (كه در دست ضدانقلاب‌های حامی میرحسین موسوی است) و در حمایت از فائزه هاشمی منتشر شد.

این سایت كه سابقه‌ی انتشار اخبار دروغ و شایعه را به صورت مكرر در كارنامه‌ی خود دارد در خبری كه به نظر می‌رسد ساخته و پرداخته‌ی گردانندگان آن باشد نوشت: هفته‌ی گذشته مقامات قضایی طی تماس با یکی از اعضای خانواده هاشمی درخواست کرده اند که برای مرخصی فائزه هاشمی برای وی وثیقه آماده شود. اما پس از سپردن وثیقه، مسوولان با مخالفت فائزه هاشمی برای اعزام به مرخصی روبرو شدند.

این خبر كه به خوبی نشان می داد با انگیزه‌ی جوسازی توسط این سایت منتشر شده، چند روز بعد ابعاد جدید خودش را فاش ساخت.

ماجرا از این قرار بود كه این بار فائزه هاشمی در واكنش به این خبر، دست به قلم برده و نامه‌ای را منتشر كرد. جالب آنكه این نامه نیز، اول از همه به دست مدیران سایت كلمه رسید و در این سایت منتشر شد كه البته بلافاصله در سایر سایت های ضد انقلاب نیز، منعكس شد. این كه چه خط و ربطی بین جریان هاشمی و این سایت ها وجود دارد كه معمولا نخستین نامه ها و مصاحبه های افراد این خاندان با خط مستقیم و در لحظه، در چنین سایت هایی منتشر می شود، خود محل تأمل است.

فارغ از این ماجرا، متن نامه فائزه هاشمی نیز جالب به نظر می رسد. وی در این نامه نوشت: یرو برگه مرخصی به تاریخ ۲/ ۹/۱۳۹۱ مبنی بر دستور دادستان برای مرخصی اینجانب فائزه هاشمی بهرمانی، زندانی سیاسی در بند زنان زندان اوین، ضمن عدم پذیرش این مرخصی، دلایل این کارم را در نامه‌ای کوتاه برای اطلاع همه تشریح می‌کنم: اینجانب طی دو ماه بازداشت در زندان اوین نه از هیچ مقامی و نه از طریق خانواده‌ام تقاضای مرخصی نداشته‌ام. بنابراین دلیلی برای قبول مرخصی اعطایی جناب آقای دادستان نمی‌بینم."

وی سپس در اظهار نظری جالب و مضحكانه مدعی می شود كه دلیل مرخصی دادن به او توسط مسئولین زندان، وحشت آنها از اثرگذاری وی در زندان است:

"آقای دادستان می‌بایست قبل از آوردن من به زندان آن هم با آن وضعیت وحشیانه و غیر قانونی، تبعات آن را در نظر می‌گرفت، چرا که به نظر می‌رسد حضور من این روز‌ها در زندان (البته به زعم خودشان و به نقل از مدیران زندان) موثر‌تر از آزادیم است."

البته وی در ادامه، محترمانه درخواست عفو از دادستان كرده و می نویسد:

"کاش آقای دادستان حداقل آن قدر انصاف داشت و حالا که تشخیص داده حضور من در زندان با پیش بینی خود و روسایشان جور در نیامده حداقل حکم آزادی و مختومه شدن پرونده‌ام را صادر می‌فرمود و نه اعطای مرخصی را!"

اما حالا كه فائزه هاشمی، حضور خود را در زندان مؤثر دانسته و تمایلی به مرخصی هم ندارد، به مسئولین محترم قضایی كه تا به امروز با جدیت هرچه تمام تر مشغول رسیدگی به تخلفات این شخص و اشخاصی چون او بوده و هستند، پیشنهاد می كنیم كه بنا به در خواست نامبرده، در مدت مانده دوره‌ی محكومیت وی، اجازه‌ی هرگونه مرخصی را از او بگیرند. شاید این موضوع موجب شود تا ما هم با اندكی از "تأثیرات" حضور ایشان در زندان آگاه شویم. البته اگر به رسم برادر خود، به بهانه‌ی مریض بودن، یك هفته‌ای را در بیمارستان با تجهیزات كامل مشغول خوشگذرانی نشود!
 

نوع مطلب :
برچسب ها :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات