هیأت محبان بقیه ا..._کوی اتحاد ساری
خادمان ولایت و شهداء
درباره وبلاگ


هیأت محبان بقیه الله کوی اتحاد ساری اعلام می دارد هر یک از دوستان که تمایل به مشارکت در ارائه مطالب در وبلاگ را دارند از طریق قسمت پیام رسان وبلاگ مراتب علاقه مندی خویش را اعلام کرده تا در اسرع وقت با ایشان تماس گرفته شود.
با تشکر

مدیر وبلاگ : هیات محبان بقیه الله کوی اتحاد ساری
مطالب اخیر
نظرسنجی
آیا از سایت ما راضی هستید؟


همه چیز از روزهای فتنه آغاز شد. یکی از سرکردگان فتنه، سایتی را راه‌اندازی کرد که پس از مدتی تبدیل به صدای فتنه گران شد. سایت کلمه که وابستگی آن به جریان ها و گروهک های ضد نظام اثبات شده است، حالا این روزها ماهیت برخی از افراد و جریان‌ها را بیش از پیش نمایان می‌کند. سایت کلمه که وابستگی آن به عناصر فتنه گر و معاند جمهوری اسلامی از همان روزهای بعد از انتخابات نمایان شد، تمام تلاش و هدفش از سال 88 تا به امروز خبرسازی جعلی و جعل خبر علیه جمهوری اسلامی بوده است.

از همان روزهای ابتدایی انتشار خبرهایی که هیچ سند و منبعی نداشتند، در دستور کار سایت فتنه‌گر "کلمه" قرار گرفت. کلمه به سرعت به تریبونی تبدیل شد که فقط ضد خبر، اخبار جعلی، گزارش‌های غیرواقعی، تحلیل‌های بی‌پایه و اساس، مصاحبه های یک طرفه و... تولید و منتشر کرده و می کند.

افراد وابسته و مشغول در این سایت تمام خط و سوی فکری شان مشخص است. مواضعی در جهت سیاست های کشورها و عناصری که هدفی جز براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران در برنامه شان ندارند و شب و روز هم برای این هدف تلاش می کنند.

نگاهی به مطالب این سایت نشان می‌دهد، این سایت که اعضاء ستاد و اتاق فکر آن در خارج از کشور سازماندهی شده مشغول هرزه نگاری هستند که همگی در زمره براندازان جمهوری اسلامی ایران قرار می‌گیرند.

اما این روزها اتفاقات جالبی پیرامون این سایت در حال شکل گرفتن است.

یک خانواده مشهور سیاسی از اعضای جدید "کلمه" 

در طول روزهای پس از فتنه بود که انتشار برخی مصاحبه‌ها و یادداشت‌ها در این سایت ضد انقلاب توجه همه را به خود جلب کرد.

در ابتدا برخی تصورشان بر این بود که مصاحبه‌ها خیالی و یادداشت‌ها از طرف عناصر فرصت طلب و به اسم خانواده مشهور در سایت "کلمه" منتشر می‌شوند.

در همان بدو ورود مهدی هاشمی به کشور بود که مصاحبه‌ای از قول فاطمه هاشمی در سایت "کلمه" منتشر شد (مصاحبه ای که نمی توانست در روزهای خارج از کشور گرفته شده باشد). در حالی که باز هم جریان‌های سیاسی کشور منتظر بودند تا این مصاحبه با صدور بیانیه‌ای تکذیب شود، در عین ناباوری یادداشتی در کلمه منتشر شد که تعجب همگان را به همراه داشت.

خانم عفت مرعشی پس از بازداشت مهدی هاشمی و انتقال او به زندان اوین یادداشتی را در "کلمه" منتشر کرد که دستاویز خبری بسیاری از رسانه‌های ضد انقلاب شد.

نکته قابل تامل در خصوص انتشار این شبه بیانیه اینکه بنا به نوشته سایت "کلمه" یادداشت عفت مرعشی در اختیار این سایت قرار گرفته و سپس در دیگر رسانه‌های ضد انقلاب نیز منتشر می شود، یادداشتی که تا به امروز واکنش خانواده هاشمی را در پی نداشته است.

نوع همکاری همراهان مهدی هاشمی با سایت "کلمه" در جایی بسیار تامل برانگیز شد که مهدی هاشمی برای انجام معاینات پزشکی بیشتر به بیمارستان دی منتقل شد.


فردای روز بستری شدن مهدی هاشمی روزنامه اعتماد با انتشار دو عکس از مهدی هاشمی در بیمارستان گزارشی را از روند معاینات پزشکی پسر هاشمی منتشر کرد.

عکس‌هایی که نمی‌توانستند توسط خبرنگاران ثبت و ضبط شده و فقط حلقه‌های نزدیک می‌توانستند چنین عکسی را تهیه کنند.

انتشار این عکس در روزنامه اعتماد توجه همه رسانه‌ها از جمله باشگاه خبرنگاران را به خود جلب کرد بطوریکه رسانه‌های داخلی عکس‌های مورد نظر را با کیفیت بسیار پایین در سایت خود منتشر کردند.روز تاریخ خبر بود که سایت "کلمه" با بازنشر گزارش روزنامه اعتماد که شاید از اول هم برای "کلمه" تهیه شده بود همان دو عکس بی کیفیت را با کیفیت بسیار بالا در خبر خود از روند ویزیت مهدی هاشمی منتشر کرد،عکس‌هایی که کاملا شفاف بودند و معلوم نبود از طریق چه منبعی در اختیار ستاد سایت "کلمه" قرار گرفته بود.


شایان ذکر است؛ سایت "کلمه" در ماجرای ورود مهدی هاشمی به کشور پس از 3 سال حضور در لندن از همه فعالتر بود و خبرهایی که منتشر می‌کرد از همه رسانه‌ها دسته اول‌تر و به روز تر بود.

سوالی که در اینجا مطرح می شود اینکه،اعضای نزدیک به خانواده مهدی هاشمی با وجود داشتن تریبون از جمله انعکاس همزمان بیانیه خود در چند روزنامه وابسته به خود به عنوان خبر اول و رسانه های مختلف در سطح کشور چرا اخبار مساله دار خود را در یک سایت ضد انقلاب منتشر می کنند و اینکه حلقه و عنصر ویژه ارتباط با سایت "کلمه" کیست گرچه گمانی زنی زیادی نیاز ندارد.

نوع مطلب :
برچسب ها :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات